Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani ilyesféle...

Tudtok ajánlani ilyesféle könyveket? 🔽

Figyelt kérdés
Olyan könyvet szeretnék beszerezni ami szerelemről szól. Esetleg pár félrelépést is tartalmazhat kettejük között. (Félrelépés alatt egy szakításféleséget értek, majd esetleg összejönnek mással, ám de végül egymásra találnak) Tetszene, ha a fiú küzdene a lányért a történetben. Nem szeretem amikor egy lány fut a fiú után, de az sem teljesen jó, ha a lány teljesen elutasító a fiúval szemben. Tudom, nagyon sok kötöttséget adtam most meg, de hátha tudtok nekem segíteni!:) Ha netán tudtok hasonló, vagy csak simán jó, ilyesmi témájú könyvet ajánlani, kérlek írjátok le nekem röviden a tartalmat is, köszönöm!:))

2017. okt. 29. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvastad már a Végzet ereklyéit? :-D
2017. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem olvastam...
2017. okt. 29. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom! Szerintem megvan benne amit te keresel! :)
2017. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az ég a földig ér. Ha nem olvastad még nagyon ajánlom minden megvan benne amit keresel. :)
2017. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy írtatok!:) Nagyon nagyon köszi, mindenképp utánakutatok mindkettőnek!;)
2017. okt. 30. 21:54
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Utánanéztem az általad említett könyvnek. Ez a gyászos dolog nem nyomasztó egy kicsit a könyvben? Végig jelen lesz a történet végéig?

2017. okt. 30. 21:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Végzet ereklyéit is megnéztem neten, elolvastam a tartalmat. Sajnos nem hinném, hogy ez az én könyvem lenne, de köszönöm a válaszod, első!:)
2017. okt. 30. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol könyvek.

Vagy böngészd egy kicsit a könyvmolyképző oldalán a vörös pöttyös könyveket. Esetleg moly.hu-n is tudsz nézelődni.

2017. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, nézelődök még!:)
2017. okt. 31. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!