Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King milyen? Érdemes...

Stephen King milyen? Érdemes tőle olvasni vagy ilyen szenny, amiket ír?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenny, de nem tud érdekelni az agymenése. A halálsoron a legjobb könyve, és a Dolores.
2017. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapvetően mindenkinek más a szenny. De korrekt írásai vannak. A stílusával nincs baj, de a karaktereit nem szoktam soha kedvelni. Főlega a férfiak nála nagyon irritáló jelenségek. Az Álom doktort már ezért kellett abbahagynom a negyedénél.
2017. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jók, én szeretem őket.
2017. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Végül is biztosan rosszul ír, hisz épp csak az egyik legismertebb író, és milliós eladásokat produkál a könyveivel. Tuti véletlen, mindenki rossz könyvet vesz csak el a polcról. :)
2017. nov. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezek alapján a Szürke 50 árnyalata sorozat is remekmű lenne.
2017. nov. 2. 07:21
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Saját véleményem szerint Kingnek tök jó világa van és érdemes elolvasni a könyveit, ha nem rettensz meg a furcsa vagy undorító dolgoktól néha. Szerintem azért jók, mert bár ugye a természetfeletti is bekapcsolódik, de életszerűen ír, bele tudod élni magad, leírja a környezetet, az ember belső gondolatait. Sokkal nagyobb az ijedelem, ha oda tudod képzelni magad. Nekem a kedvenceim a Holtsáv, a Tortúra és a Sorvadj el. :) Szóval egy próbát megér. Én se mondom azt, hogy minden könyve jó. Olyan író nincs is.
2017. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Én eddig 2 könyvet olvastam tőle. Az egyik tetszett (Carrie), de nem volt a kedvencem... a másikat álnéven írta (A rendcsinálók) - na, az sztem egy katasztrófa volt.


Sztem vannak a könyvei közül, amik nem a szenny kategóriába tartoznak (legalábbis gyanítom, hogy pl. a Tortúra, a Halálsoron stb. az jó, ha ilyen jó filmek készültek belőle...).

2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jani273 válasza:
64%
Az egyik szennye a masik erteke es ha nem tetszik ne vedd meg. Nalad nyilvan okosabb es jobb is de a vilag azert szep, mert mindenki mas.
2017. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Stephen King a kedvenc íróm. Aki lehúzza az írásait, valószínű, hogy nem érti a Mestert. Szenzációsan mutatja be a poros amerikai kisvárosokat a lakóikkal együtt. Megszeretteti a szereplőket. Imádom, mert kiszámíthatatlan. Az egyik regényének jó a befejezése, a másiknak szomorú, vagy csalódást okoz. Nem szeretem a kiszámítható befejezéseket. Nos, King gondoskodik arról, hogy egy percig se unatkozzon az olvasó. Ettől függetlenül van olyan könyve, ami kevésbé tetszik.
2018. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!