Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A ViaszBaba c. konyv melyik...

A ViaszBaba c. konyv melyik szinesznorol szol?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 22:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
Teljesen egyértelmű egyébként. Még csak bennfentesnek sem kell lenni hozzá. Tudni kell összerakni a darabokat.:D
2018. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
11-es hozzàszóló újra bemàsolta az elmebetegsègeit. Rèkasit ês Pellert màr nem meri zaklatni, Kerot meg nem tudja. :-)
2018. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem 11-es, 9-es.Elnèzèst a 11-tôl.
2018. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Kalocsai Zsuzsa a könyvben szereplő színésznő. Elég csak felmenni a hivatalos honlapjára és ott meg lehet tekinteni azt a fotót, amit a díszlet mellett egymásról készítettek. Ennek a fotónak a másik felét meg lehet találni a blogon is. Csak ott a Hella szerepel rajta, amit Zsuzsa fotózhatott... Innentől nem nagyon lehet kétséges, hogy ő a könyvben szereplő Művésznő! Sajnálom, hogy ennyire félre ment az élete, és ilyen agresszív lett az évtizedek alatt. Nem néztem ki belőle. A szexualitása meg nem lep meg. Azt el tudom fogadni. Csak az agressziót nem. Azt senkitől sem tudom elfogadni, akár milyen kicsi is az.
2018. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Kalocsai Zsuzsa egymillió százalék, csak idő kérdése és lehull a lepel!
2018. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hàt màr mindenki tudja..nem volt nehèz összerakni..de elöbb utobb meg kell szolalnia es valamit mondania..
2018. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!