Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért akar egyre több fiatal...

Miért akar egyre több fiatal író lenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Becsvágyból.

Ezt bizonyítja, hogy rögtön könyvkiadásban gondolkodnak. Ha csupán az írás szeretete vezérelné őket, akkor neten publikálnának először. Ilyen módon lehetne igényt generálni egy esetleges könyvre. De nem, nekik rögtön a fizikailag legyártott könyv kell, mindenféle előzetes ismertség nélkül. Aztán csodálkoznak, ha ez nem járható út.

2017. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Felkapott lett, és megint egy olyan kilátás hogy szórakozva lehet vele pénzt keresni. A mai gyerekek dolgozni nem akarnak, robotolni, keveset keresni még annyira sem, ezért akar minden második gyerek modell, médiasztár, celeb, író, stb... lenni.
2017. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert látják, hogy ezzel be lehet futni, meg önértékelési problémák, látják, hogy népszerűnek lehet lenni tőle. Kicsit vágynak rá, hogy értékeljék őket más emberek, esetleg ők jobban tudnák/tudhatnák ettől saját magukat. Meg hát ugye milyen nagy dolog, hogy írt egy könyvet. És hogy pluszban így még gyakorlatilag egy kicsi bevétel, mint jövőmegalapozás, de szerintem ez egyáltalán nem fő szempont; szerintem a saját válluk megveregetése lenne a fő cél, hogy nőne az önértékelésük, és kivívnák mások megbecsülését is, ha sikerülne imigyen befutni.
2017. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
A gameplay videó és vlog gyártás után ebből lehet tehetség és gyakorlat nélkül a legtöbb tartalmat létrehozni, manapság pedig ezekhez (gameplay, vlog, könyvírás) van a fiataloknak eszköze és szabadideje is. Nem kiváltság a kamera és a számítógép, illetve a felület, amin megjelentetheted a dolgaidat. Emellett azonnali elismerést akarnak, nem pedig megdolgozni a sikerért. Ebben a szellemben kezdenek neki mindennek. Azonnal záporozzanak a feliratkozók és az olvasók és rajongjanak értük. Nem is nagyon állják a kritikát és nem szívesen kezdenek bele olyanba, amiről biztosan tudják, hogy nem tudnak a csúcsról indulni. Olyanba meg pláne nem, aminek nincs kiépült közössége, mert amellett, hogy rengeteg munka lenne olyan szintre fejlődniük, hogy elfogadható színvonalú tartalmat szolgáltassanak, még a közösségüket is maguknak kellene felépíteniük (embereket bevonzani színvonalas tartalommal) ahelyett, hogy rátelepednének egy kész közösségre.
2017. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a kombinációja lehet:

- híres akar lenni (és esetleg látja, hogy előadóművésznek nem tehetséges, modell nem lehet belőle, sporthoz nincsenek meg a képességei)

- alapvetően szeret sztorikat fabrikálni, és azt hiszi, az elég (aztán van, akinél a megleveő tehetsége mellé elég, van, akinél meg nem)

- 1x megdicsérte a tanár alsóban fogalmazásból, és akkor már azt hiszi, író


(én is író akartam lenni 10-14 éves korom között, nálam a 2. pont játszott közre leginkább)

2017. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én magam is írtam tinikoromban verseket, novellákat - ma már nincsenek meg. Nem tartottam őket publikálásra méltónak. Egyszerűen jó érzést váltott ki belőlem, hogy papírra vethetem a temérdek sok gondolatomat. :)


El tudom képzelni, hogy sokan mások is rendelkeznek ezzel a talentummal. Az ember - szerintem - főként szellemi, gondolkodó Lény. Az önkifejezés egyik eszköze az írás.


Az Alkotóművészethez tartozik még - többek között - a szobrászat, kézműves termékek gyártása, festőművészet, előadóművészet (énekesi pálya, humorista, stb.) A sort a még hosszasan lehetne folytatni...


Üdv:43/N

2017. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Wow......kérlek bocsássatok meg nekik amiért írni szeretnének u_u nem olyan súlyos bűn szerintem mint pl a gyilkosság.

Nem az ő hibájuk hogy élvezik ezt a művészeti ágat és szeretnének alkotni benne. Tényleg nem az ártó szándék vezérli őket, ezzel hogy uh.... sokuk... ír...és esetleg néhányuk ezt a szép szakmát tekinti... álmának.... bocsássatok meg nekik u__u

én sem akarok senkit bántani azzal hogy szeretek sütiket sütni és cukrász szeretnék lenni esküszöm : (((((

2019. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
1-es, ez butaság, a netes publikáció megnehezíti a pályázatokon való részvételt.
2019. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha netes publikáció alatt iylen poet.hu-t és társait értesz... ahol magukat hozzáértőnek hívő épp ugyanolyan amatőrök mondják meg, hoyg tehetséges vagy-e.. hát akkor nem értesz hozzá.
2019. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
LOL 7es vagyok, aki lepontozta a bocsánatkérést az nézzen magába és tegye helyre a szánalmas kis életét, es ne azzal törődjön hogy mások szeretnek írni, hanem azzal hogy ezt a felesleges gyűlölködést kiírtsa magából
2019. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!