Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet vagy akár...

Milyen filmet vagy akár sorozatot tudnátok ajánlani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes filmektől kérem kíméljenek:) Lehetőleg minden sci-fitől és fantasytól is, ha lehet. Akciófilmekre nem vagyok vevő, dokumentumfilmekre még annyira sem.

Az ismertebb filmeket már szinte mind láttam, a horrorokat ki nem állhatom.

A főszereplők jó volna, ha fiatalok lennének, a film vagy sorozat még 21. századi, a története kidolgozott, jó, nem túl szövevényes, követhető, a fantasztikus elemekből még egy kevés jöhet, de semmi Alkonyat, a hosszán ne múljon (de ne legyen azért kilenc órás:).

Eddig szeretett sorozataim:

Vámpírnaplók,

Glee (és egy kicsit a The Glee Project, de tiszta valóságshow volt, szóval inkább átpörgettem)

Pretty Little Liars, aminek minden egyes részét láttam, és a hatodik évad szinte elképesztő:)

A testvérsorozatát a Ravenswoodot is elkezdtem, de uncsi volt.

The Originals, amit szintén teljesen végignéztem, emellett a Queer as folk, és belekezdtem a Teenwolfba, The Secret Circle-be, de unalmasak voltak, szóval kb. öt rész után abbahagytam, akárcsak a Gossip girlt...

A Castlet néztem még, A Mentalistát, amik nyomozós sorozatok voltak.


Kókuszdióhéjban ennyi volt:) Előre is kösz:))



2015. jún. 6. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Psych - nyomozós, vicces, szórakoztató, könnyed

Arrow - nincs szuperképesség, bár szuperhős, de nem az a tipikus...

Flash - az Arrow spin-offja, de jobb nála, itt van szuperképessége a főszereplőnek

Supernatural - erősen fantasy, de ajánlom, mert úgy nézem, erősen egyezik az ízlésünk, például a Gossip girlt én se tudtam pár résznél tovább nézni, és ha a Vámpírnaplókat nézed, az Odaáttal sem lehet gond, és nagyon jó

Hart of dixie - igazi cuki, csajos sorozat, de nem unalmas

The 100 - egy csapat fiatalról szól, akiket visszaküldenek a sugárveszélyes földre, hogy megnézzék, élhető-e. Komolyan hangzik, de tinisorozat, mindenféle izgalommal, bár ez már súrolja a scifit :) de nem nagyon, sokkal inkább az emberi meccseken a hangsúly


mondanám még a Walking deadet de nem tudom, az mennyire felel meg az ízlésednek


nekem ezek a kedvenc sorozataim :D csemegézz!

2015. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és a Teen wolfot megéri átrágni magad az első részeken, mert a második évadtól a világ legizgalmasabb sorozata, amiben tövig rágtam a körmeim :D igazi adrenalin löket az a sori
2015. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gleet szeretted, akkor probáldd be a következő zenéseket Nashvillet, Empire, Galavant.


Chasing life és Switched at birth szintén elég jó Abc family sorzatok (pretty ott fut).


A teen wolf tényleg a 2, és 3. évad a legjobb , az Mtvről a Faking it 1. évada nagyon jó volt.



Cw (vámpírnaplók ott fut):

én speciel hart of dixiet nem igazán bírom.

A Supernatural első 5. évad nagyon vicces, amellett hogy misztikus .

Arrow. nagyon jó szupehősös.

Flash egy kicsit viccesebb

Jane the virgin , narrátor baromi vicces, de nem jön be minekinek

Izombie- végtelenül aranyos a főszerplő, és szerintem hatalmas ötlet

The 100 - az első 3 részen túl vagy, akkor eszméletlen jó lesz.


Abc: Revenge - Emily nagyon kemény , ahogy bosszút akar állni

Grace klinika - bár ez szerelmesebb, de az első évadok nagyon jók az esetek is

Scandal -első évad itt is jó

How to get away with murder - elég érdekes sztori


régebbiből: Gilmore girls / szivek szállodáját imádtam


esetleg még: Skins

The orange is the new black

Daredevil

2015. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orphan Black:)
2016. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!