Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Legenda...

Mi a véleményetek a Legenda trilógiáról Marie Lu-tól?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom rész tetszett, bár tény, hogy az utolsó volt számomra a legjobb. Az van benne, amit várunk: disztópikus világ, rejtélyek, izgalom.

Olvasd el, ha megtetszett a könyv, mert megéri. :)

2017. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2017. nov. 23. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, csak a legvége nem, az túl "mindenáron Happy end" lett; reálisabb lett volna, ha másképp zárul.
2017. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem túlságosan összeollózottnak tűnt a könyv, oké a könyv hátulján megemlítik, hogy több könyv is ihlette az írónőt, pl Orwell 1984 de túl nagy volt az ihlet...A másik a könyv stílusa ahogy íródott, számomra nagyon amatőr hatást keltett, nem tudtam hova tenni, hogy most ő az írónő azonosul a karakterekkel és mindig az ő szemszögükből meséli el nekem a történetet, vagy hogyan is képzeli el. Egyik nagy sikeres írótól se láttam még ezt a stílust akiktől én olvastam...hát nem véletlenül.
2017. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!