Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen menő, egyben ijesztő...

Milyen menő, egyben ijesztő becenevet adnátok egy rablónak, aki egy gyilkos is egyben?

Figyelt kérdés
Az egyik regényemhez kellene, de valahogy nem jut eszembe semmi. Nagyon elcsépeltet nem akarok,ezért gondoltam felteszem itt a kérdést és hátha valakinek van valami jó ötlete. :)

2017. nov. 23. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik ország miniszterelnökének neve, aki nem tesz a szegénység ellen és emiatt halnak meg emberek.
2017. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
több tulajdonsággal egyszerűbb dolgunk lenne...
2017. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A viszkis! :D


Komolyabbra fordítva a szót, ez elég kevés információ. A beceneveket általában a tulajdonságok alapján adják, amiből te nagyon keveset írtál ergo ha mi most írnánk becenév ötleteket, te hozzá kéne igazítsd a karaktert, de feltételezem te nem ezt szeretnéd, mivel már kidolgoztad. Több tulajdonságot írj, úgy könnyebb lesz.

2017. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell ennyire túlgondolni. Egy rablónév, a raktakterről még nem jegyeztem fel, kezdetleges eléggé. Még csak most kezd kiforrni a személyisége, hogy milyen is legyen.

Azóta már elneveztem egyébként.

2017. nov. 27. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Lord Tapló röviden Tapa:D XDDD Énnekem ez ugrott be elsőként:)
2017. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szonda jutott eszembe, mivel mindent leellenőriz, minden részletet a házban, hogy tudjon mit lopni.
2018. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kulagép
2020. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!