Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vaják:Utolsó kívánság...

A Vaják:Utolsó kívánság mennyire lehet érdekes egy olyan ember számára aki szereti a Trónok Harca könyveket de soha nem játszott Witcher játékokkal?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
(Még a válasz elött szögezzük le, hogy a Trónok Harcát nem olvastam, és nem láttam.) A Vaják könyvek nem azt a tipikus fnatasy világot mutatják be, mint egy Warcraft, hanem egy sokkal felnőttebb, realisztikusabb világot. Itt nincs jó és rossz. Senki nem bízhat senkiben. A játékokról, meg maga a Vaják könyvek írója mondta, hogy nem jók. Azok egy teljesen más világot festenek le, és a könyvekhez a karaktereken kívűl nem igazán van közük.
2017. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Trónok harcánál jóval könnyedebb hangvételű, kevés karakterre koncentrálódott mű. Konkrétan 2-3 ember kalandjait követhetjük. De azokat nagyon részletesen kifejtve. Én kedvelem Geralt szarkasztikus karakterét. A játékok pedig a könyvek folytatása. Érdemes azokkal is játszani.
2017. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Játszottam a játékokat olvastam a könyveket ( a legutolsó kivételével) és mindegyik fantasztikus. A Witcher 3 kedvenc játékom ever.
2017. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A játékokról, meg maga a Vaják könyvek írója mondta, hogy nem jók."

Ez tudtommal egy elhamarkodott kijelentés volt tőle amit később vissza is vont mikor látta hogy milyen sikeresek lettek a játékok.Különben az író van vagy 70 szóval egyértelmű hogy nem érdeklik a számítógépes játékok.


Kérdésre válaszolva: Ha szereted a fantasyt akkor tuti befog jönni neked.Nem kell hozzá a játékok ismerete(amiket persze ajánlok mert nagyon jók,főleg a 3. rész)

2017. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Trónok harca egy elnyugatosodott középkori-reneszánsz világot ábrázol míg a Vaják egy olyan világot ami sokban hasonlít a mi világunkhoz hiszen már ezer éve szomszédok vagyunk a szlávokkal.A Trónok Harca nagyon sok karaktert mozgat ami nem mindig tesz jót a könyveknek míg a Vaják 3-4 szálat mozgat maximum és ez könnyen követhető én mellesleg olvastam az összeset az utolsót most olvasom.A Vaják régi európai tündérmesékből veszi az ihletet de nagyon messze áll a tündérmeséktől főleg ha tudod mi a vége a sagának de nem spoilerezek.A játékokról egy pár gondolatot: én játszottam mind hárommal és mindet nagyon élveztem de a történeten(attól még nagyon jó)látszik, hogy nem az író írta ezért nekem a könyvek még mindig jobban tetszenek mint a játékok és a saga végén lévő fordulat miatt nem kellett volna Geraltot főszereplőnek beállítani hanem inkább egy másik witchert de attól még Geralt mind a kettőbe nagyon szerethető karakter eléggé groteszk ábrázolással (főleg a könyvekbe)szóval egy szó mint száz nagyon ajánlom még ma is annyira szerelmes vagyok a witcher univerzumba mint akkor amikor elsőnek részese lehettem ennek tökéletlen és egyben tökéletes világnak.
2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!