Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy olyan...

Titeket érdekelne egy olyan könyv, amely egy 16 és egy 40 éves nő szerelméről szól?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nagyon nagy korkülömbség. Ti inkább undorítónak tartanátok egy ilyesmit, és magát az írót, vagy pedig szívesen elolvasnátok?

2017. dec. 4. 11:34
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
23%
Nem
2017. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Eleve nem szeretem a regényeket, na de az ilyen két milliószor lerágott sablonos tini pi**ás szerelmi sz**rokhoz biztos hogy soha nem lenne ingerem. Erre ott a blikk meg az Esmeralda.
2017. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem nem vonzanak a szerelmi történetek, és amúgy is túlkínálat van belőle.
2017. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kiadóban dolgozom. A kérdést nem lehet megválaszolni.

Ha a könyv jó, a története bármi lehet. És nagyon sok ember érdeklő, izgalmas, érdekes dologról is lehet silány minőségben írni.

Sajnos sok olyan könyv van a piacon, amelyhez a felhasznált papír értékesebb volt üresen.

Arra ne számíts, hogy jövedelmezően ki tudod adni! Jó esetben nullára kijössz 2-3 év alatt.

2017. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem találom undorítónak a korkülönbséget. De minden ötlet olyan, hogy meg lehet írni érdekfeszítően, izgalmasan, valamint baromi unalmasan és pocsékul is. Vladimir Nabokov Lolitája pl. egy 13 éves lány és egy 40 éves irodalomprofesszor perverz viszonyáról szól, de olyan szépen van megírva, hogy az ember élvezettel falja az oldalakat. Egy csomó erotikus ponyvaregény meg jóval konszolidáltabb kapcsolatot dolgoz fel , de annyira pocsék a megvalósítás, hogy a kész művel vallatni lehetne.
2017. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Call me by your name genderswapped?
2017. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben van a történetnek értelme/tanulsága, elolvasnám (feltérképezi, hogy milyen előítéletek vannak, valószerű, elmond vmit a szereplők lelkivilágáról, pszichológiailag valószerű). Amennyiben csak a románcról szól, nem - mivel heteroszexuális vagyok, ha ilyenre vágyom, akkor olvasok férfi-női kapcsolatokról, korban hozzám illő emberekről.
2017. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó is lehet. Hogyha van kedved az íráshoz, szerintem írd meg, aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle. De szerintem elsősorban ne másoknak, hanem saját magadnak írj, a saját magad kedvéért. Az már mellékes, hogy esetleg másnak is tetszik és megveszik. Van kedved írni, akkor írjad! Ha szívesen csinálod.
2017. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem undorító; amúgy már olvastam hasonlót, ott a pasi asszem 17 volt , a csaj meg 41. Nem tom, melyik könyv volt az, de Hanna volt a csaj, akit bíróság elé állítottak náciságért, és a srác pedig ekkor mikor már talán évek óta nem találkoztak, akkor ott ült az esküdtszék, vagy a nem tudom, kik között. És Hanna ő nem tudott írni, és szégyellte volna, ha kiderül, mikor össze akarnák hasonlítani az írását a levélen lévővel, ezért azt mondta, hogy azt a levelet, amit mutattak neki, ő írta.
2017. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*mármint,ez egy kitalált sztori amúgy is, írni bármiről lehet, csak jól kell. Ja meg nemtom, kicsit beteg igen, de nemtom. Szerintem kitalált sztorikban ez megengedett. Akár a valóságban is előfordulhat, hogy egy 16 éves csaj meg egy 40 éves szerelembe esnek egymástól valahogyan valami miatt.
2017. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!