Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alien Covenant és az Alien...

Az Alien Covenant és az Alien Covenant: Eredet könyvek közt mi a különbség?

Figyelt kérdés
Érdemes mind a kettőt elolvasni?

2017. dec. 11. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Az egyik krémes fos, a másik hígabb, vizes fos.
2017. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valszeg más a sztori, szerintem az eredet pl elmagyarázza a simának a kiindulási elemeit, hogy miből indult ki az az egész, tehát hogy az előzményeket. Amúgy én nem tudom, nem ismerem ezeket, de erre gondolnék, nekem ez a kézenfekvő. Szóval valszeg két külön történet; az egyik egy sztori, aminek később megírták az előzményeit, és kiadták azt is, csak hogy valamivel elkülönüljön, raktak egy alcímet is hozzá, hogy tudják, hogy az nem ugyanaz, hanem az már az előzményeket írja le. Amúgy tényleg nem ismerem, csak ez logikus a számomra.
2017. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz, de nincs valaki aki olvasta már ezeket?
2017. dec. 12. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
..."ez egy új történet Alan Dean Fostertől, az első Alien regények írójától. Az Eredet az Alien: Covenant hivatalos előzménye, amelyből megismerhetjük azt a világot is, amelyet a telepesek maguk mögött hagytak." Nem tudom mi nem érthető ezen?
2017. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Valien válasza:
100%

Szia!

Én mindkettőt olvastam. Az eredet a felszállás előtti időszakról szól, hogy miért és kik döntöttek úgy, hogy elhagyják a Földet, a Covenant meg már a felszállás után időszakot mutatja be. Ennél jobban nem szeretném leírni, mert senkinek nem szeretném lelőni a végét.

Személy szerint az Eredet elég rosszra sikerült, én baromi nagyon csalódtam a történetben.

2017. dec. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz én azért elolvasom mert kíváncsi vagyok mindenre
2017. dec. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!