Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fanfictionök wattpadon, vagy...

Fanfictionök wattpadon, vagy akár máshol a következő témában?

Figyelt kérdés

Leginkább - és most senki nenézzen idióta fangirlnek, mert nem vagyok az, csupán ilyen könyvek érdekelnek most - a BTS (kpop banda) tagokkal keresek fanfictiont, de elég válogatós vagyok ezen a téren, és úgy érzem, már minden gyöngyszemet kiolvastam, ezért is kérem a segítségeteket, ha esetleg tudtok ilyet.

Először is. NEM YAOI! Nagyon de nagyon utálom a yaoikat, úgyhogy ettől kíméljetek meg légyszi.

18+-os sztorik ettől még jöhetnek persze😏

Másodszor. Nem szeretem az olyan sztorikat, aminek az alpja az, hogy egy szerencsés lány találkozik a tagokkal, majd összejön az egyikkel. Az olyanok érdekelnének, amik teljesen elvonatkoztatnak attól, hogy a fiúk híresek, meg egy banda. És természetesen ezek igényesen vannak megírva. Amik ilyenek, és amit már kiolvastam:

A maffia karjaiban: (örökre a legjobb sztori marad amit valaha olvastam)

[link]

Király páros:

[link]

Egy rosszfiú kiszemeltje:

[link]

A Babysitter:

[link]

Esküdj!:

[link]

Igazi szépség:

[link]

A szomszéd srác:

[link]

Őrült szomszédok (2. részét is olvastam):

[link]

A néma srác ablaka:

[link]

Ezek voltak a legjobbak amiket olvastam, nagyon imádtam mindegyiket, szóval ha valaki tud ezekhez hasonlót, nem is kell, hogy wattpadon legyen, akkor az kérem írja meg! Előre is köszönöm a normális válaszokat! ❤️❤️



2017. dec. 13. 00:04
 1/2 laurta ***** válasza:
Angolokat szoksz olavsni? Mert ha igen akkor ajánlanám a Just a Play-Jimin & Reader fanficet. Én most vagyok a felénél és nagyon imádom :D.
2017. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem wattpados, hanem Bloggeres, de nagyon jó: [link]


a történet befejezett, de ugyanennek az írónak van futó története is.

2018. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!