Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kádas Mária: Kurgáni napló...

Kádas Mária: Kurgáni napló című könyvében szereplő édesanya és lánya, Marika, aki 1978-ban született: ki tud róluk, mi lett velük?

Figyelt kérdés
Megindító igaz történet, egy édesanya naplója kislánya éveken át tartó szibériai gyógykezeléséről, mivel a kislánynak születésekor egyik lába rövidebb volt, mint a másik. A könyv valahol a 80-as évek végén ér véget, sajnos már nem emlékszem pontosan...nagyon szeretném tudni, mi lehet velük most.
2010. jún. 3. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is olvastam a Kurgáni naplót és engem is érdekelt,mi lehet Marikával és az édesanyjával,ezért irtam e-mailt Kádas Máriának és érdeklődtem,hogy létük felől.

Válaszában,megirta,hogy Marika kezelése 1991-ben ért véget. További naplót nem irt,mert-mint irta-az az időszak komplikáció mentes volt.

Marika nyelvtanár és forditó lett,Mária pedig nyugdijba ment.Férjével Péterrel elváltak. Zsannáékkal ma is tartják a kapcsolatot.

Ilizarov professzor 1991-ben meghalt.

Nos röviden ennyi. Ha valami még érdekel,irj,és ha tudok válaszolok.

2010. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, végül iwiwen rájuk kerestem, én is láttam, hogy Marika jól van, és hogy Máriáék elváltak, de csak ennyit. Azt tudtam, hogy Ilizarov meghalt már. Nagyon szeretem azt a könyvet, kár, hogy nem lett folytatása, többek között ennek (és Zemlényi Zoli könyveinek) hatására lettem magam is ortopéd szakorvos. Köszönöm szépen még egyszer a válaszodat, már azt hittem, senki nem olvasta rajtam kívül...
2010. dec. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!