Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire nehéz ez a könyv?

Mennyire nehéz ez a könyv?

Figyelt kérdés

El szeretném olvasni ezt a könyvet (link lentebb), már nagyon rég óta, és mivel nagyon kevés esélyt látok rá, hogy végre lefordítsák, ezért elolvasnám angolul. Elég jó angolos vagyok, nagy a szókincsem, csak a nyelvtanban nem vagyok jó, de azt megértem amit mondanak nekem. Valaki olvasta már? Mennyire lenne nehéz megértenem? Válaszokat előre is köszönöm!


Link: [link]



2018. jan. 3. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nehéz nyelvezete. Annyival lehet majd gondod, hogy a mitológia lények/istenek nagy részét máshogy hívják angolul, úgyhogy ahhoz talán kelleni fog majd egy szótár.
2018. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azokkal képben vagyok, köszönöm, hogy máris vissza írtál. :)
2018. jan. 3. 18:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagyis kommentet írtál ilyen gyorsan :"D
2018. jan. 3. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, de egyetértek az elsővel: lehet, hogy a mitológiai nevekhez kell majd egy szótár.


Jó olvasást. :)

2018. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megrendeltem, remélem hamar itt lesz :D
2018. jan. 4. 01:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert az olvasás! Én nem merek belefogni, mert nem vagyok valami jó angolból, de elvileg idén valamikor megjelenik magyarul is. Remélem minél hamarabb végeznek vele, mert már én is türelmetlen vagyok. :)
2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj :"D na ennek utána kelett volna néznem :"D na mind1, már meg is jött a könyv, hamarosan neki is álllok olvasni :$ remélem megértem
2018. jan. 5. 17:45
 8/9 A kérdező kommentje:
állok három l... -_- na mindegy, este van :"D
2018. jan. 5. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány oldal ?
2018. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!