Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudnátok...

Milyen könyvet tudnátok ajánlani egy 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Igazából nem voltam valami nagy könyves, viszont már zavar, hogy elég nehezen tudom kifejezni magam, egyre sűrűbben ejtek helyesírási hibákat stb. Az egész ott kezdődött, hogy 13 éves voltam amikor külföldre költöztünk, így kicsit megroggyant a kommunikáció képességem.


Szóval keresek egy könyvet ami segítene fejleszteni a képességeimet, illetve nagyon szeretném ha le is tudna kötni az a könyv.

Ilyen horror story féleséget eltudnék képzelni, azt talán nem hagynám félbe.

Eddig A lány a vonatont olvastam ki és az nagyon tetszett.


Tudnátok ajánlani valamit? :)



2018. jan. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nick Hornby - Betoncsók

Lány vagyok, de nekem ez nagyon tetszett, találtam benne egy tanulságos idézetet is: "Ha gödörben állsz, hagyd abba az ásást"

Remélem, tudtam segíteni! :)

2018. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engedj be

Az

2018. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthoni olvasásra H. P. Lovecraft összes művei sorozatot, már csak azért is, mert rengeteg utalást találni a popkultúrába a Cthulhu mítoszára.

Ha jöhet valami sötétebb fantasy akkor Joe Abercrombie műveit ajánlom.

Aztán ott van még a Metro 2033, videójátékhoz köthető könyvek közül szerintem a legjobb.

2018. jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindnek utána nézek, köszi 😊
2018. jan. 6. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a horrort, akkor Stephen King összes műve. A legjobbak szerintem az AZ, a Ragyogás és a Setét torony.

Esetleg Darren Shantől a Rémségek cirkusza. Kicsit horroros - krimis regény, rövid, könnyű olvasmány, egy olvasást kezdő horrorrajongó szerintem simán kinyírja. Bár én már veterán koromban olvastam, és nem is vagyok oda a horrorért, de ez nagyon megfogott.

2018. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!