Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudja Arnold, hogy...

Honnan tudja Arnold, hogy Cortez es Reni egyutt vannak?

Figyelt kérdés
Ujra olvastam a Szent Johanna gimit, ugye december 20-an Reni es Cortez osszejonnek. Masnap Arnold es Reni talalkoznak es Arnold anelkul, hogy Reni mondana, o tudja. Az lenne a kerdesem, hogy honnan? Vagy valami esetleg elkerulte a figyelmem? Koszi mindenkinek:)

2018. jan. 10. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Bár Dave tuti feltette a netre... :)
2018. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet:)
2018. jan. 12. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Valszeg Reni olyan jó barátja Arnoldnak hogy megérezte. És Arnold talán tudta hogy Cortez szereti de nem monta el.
2018. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arnold igazából mindig is tudta, hogy Reni és Cortez vonzódnak egymáshoz, valószínűleg érezte, hogy amíg távol van és már nem tudja őket úgymond külön tartani, akkor egymásratalálnak.
2018. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
86%
Írta, hogy nagyon átlátszóak voltakaz email-jei, és most (vagyis akkor) tényleg boldog, tehát rájött... Szerintem szerinte (whát?) nem lehetett volna bármi mástól ennyire hepi😊
2018. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2018. jan. 15. 15:02
 7/9 SZJG FANGIRL válasza:
100%
Davet ismerve kirakta a netre hogy mi történt
2018. febr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Először is Dave biztos fel tette facebookra. Másodszor. Arnold és Cortez nagyon sokat vitatkoznak és biztos egymás fejéhez vágják, hogy szeretik Renit. Arnold eleve tudja, hogy Reni szerelmes Cortezbe. Arnol elég okos ahoz hogy ennyiből következtetni tudjon. Vagyis mivel ő elmegy semmi akadálya, hogy Reniék összejöjjenek.
2018. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Én most olvasom újra a 6.részt és Cortez elmondta Reninek hogy Dave még aznap mikor összejöttek(R+C) feltette a twiitterre a csókjukról a képet


Szerintem azt láthatta meg Arnold

2019. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!