Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a címe ennek a könyvnek?

Mi lehet a címe ennek a könyvnek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt olvastam egy sci-fi könyvet,ami akkor eléggé tetszett,de sehogy sem jut eszembe a címe. Ha jól emlékszek, több szerzője volt(2?),és talán az egyik Asimov volt. A történet kb. arról szólt, hogy az emberek képesek voltak tárgyakat "kiragadni" a múltból,amiket aztán tanulmányoztak. Aztán csináltak egy olyat, egy őskori gyereket hoztak el a múltból, és felvettek egy nevelőnő-féleséget mellé. A végén,ha jól emlékszek,ez a nevelőnő visszatért a gyerekkel az őskor.

2018. jan. 25. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*őskorba
2018. jan. 25. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg minden magyarul megjelent Asimov regényt olvastam, és nem rémlik ilyen. Nagyon halványan a Halhatatlanság halála emlékeztet rá, de az sem igazán. Novellák közül se rémlik, de a Szukits-féle Asimov-összes 9-10. kötetét nézd meg, hátha valamelyik ez.
2018. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Az idő gyermeke" a könyv címe, az "A csúnyácska kisfiú" (The ugly little boy) című Asimov novella alapján írta Silverberg. Én is olvastam, nagyon megható könyv.
2018. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, valóban ez az!
2018. márc. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!