Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes végigrágni magunk S....

Érdemes végigrágni magunk S. K. Az c. könyvén? Mennyire jó könyv? Milyen hatással tud lenni az emberre?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen könyvet sem érdemes végigrágni. Minden egyes szavát ki kell élvezni.

A kérdésre válaszolva még nem olvastam a könyvet, de az irodalom tanárom szerint a könyveiben minden a helyén van. Egyszerűen jó olvasni.

2018. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasni nem olvasom, hangoskönyvben hallgatom, de eddig szerintem érdemes. A film sok mindenben eltér a könyvtől, sok minden nem magyarázz el meg van egy óriási különbség, ami viszont spoiler lenne azoknak, akik nem látták a filmet.
2018. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha végig rágásról beszélsz, akkor nem.


Én szeretem, szerintem jó és érdekes könyv.

2018. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam a régi kétkötetes verziót és nagyon élveztem. Sokkal jobban tetszett mint a film és sokkal több mindent elmesélt a karakterekről, környezetről mint a film. Én csak ajánlani tudom. :)
2018. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!