Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az, amit szerettek és mi...

Mi az, amit szerettek és mi az, amit utáltok egy könyvben?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy könyvet mi tesz jó könyvvé, és mi tesz rosszá?

2018. febr. 18. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha új dimenziókat nyit meg, úgy formálja az agytekervényeimet, hogy az "élet nagy igazságainak" káoszában keletkezett csomók közül legalább egyet kiold. Nem akarja számba rágni a tutit, szinte azt érzem, nem tudom eldönteni, hogy (az író szemében) ki a protagonista és ki az antagonista, annyira árnyalt mindkét pólus, mégis feloldhatatlan a köztük lévő ellentét. Az egyik kör, a másik háromszög, és egyik se (szélsőségesen) jó vagy rossz, mindkettő megérthető, mindkettővel együtt lehet érezni, és ha fel is oldódik a feszültség, akkor is a kör kör marad a háromszög meg háromszög, legfeljebb én mint olvasó döbbenek rá, hogy végig egy kúpot néztem két irányból.
2018. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó: minden

Rossz:semmi

2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy a legjobbakat nem jut eszébe senkinek megfilmesíteni.
2018. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!