Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem könyveket...

Tudnátok nekem könyveket ajánlani az alábbi témákban?

Figyelt kérdés

Konkrétan két típusú könyv èrdekelne. Keresek olyat ami az emberek közötti kommunikációról szól. Arról hogy hogyan kommunikáljunk, építsünk fel párbeszédet és vegyünk részt benne.

Ezen kívül mèg nagyon èrdekelne egy olyan beállítottságú könyv amivel lehet kicsit kalandozni a Föld körül"" idegen országokat és kultúrákat megismerni.Képet kapni arról hogy milyen lehet az élet pl Japánban vagy bárhol máshol a Földön. Az utóbbinál fontos lenne hogy viszonylag friss könyv legyen. Értem ezt abból a szempontból hogy az adott országot nem a 30 évvel ezelőtti formájában szeretném megismerni hanem a mai arculatuk érdekelne.



2018. febr. 18. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat... utikalauz az jo (pl: Japan, Kina vagy amit csak akarsz) :D
2018. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsőre esetleg ezt:

[link]

Nagyon jó könyv.


A másodikra keress útinaplókat! Azokból többet tudsz meg az adott ország életéről, lakóiról, mindennapjairól mint az útikönyvekből. Az útikönyv inkább agy "használati útmutató".

2018. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!