Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyveket olvastok...

Ti milyen könyveket olvastok szívesen? Úgy értem milyen kategóriákban és témákban? Gondolkodtatok már azon hogy ti is írjatok? :D

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a drámákat imádom, de nem a romantikus fajtából. Szeretem a megdöbbentően őszinte írókat, szeretem a beteg történeteket, és minél több fordulópont van a cselekményben annál jobb. Ja, és nem vagyok happy-end rajongó :D
2015. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :D

Igen, én szoktam irdogálni, bár nem történeteket, hanem saját életemben történt eseményekről írok rövidebb novellákat.

De csak magamnak csinálom, hogy jobban feltudjam dolgozni :)

2015. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Életrajzi.

Nyilván a sajátomból is lehetne és talán még jó is lenne.

Inkább a sci-fi írás vonzana, ha már nekiállok.

2015. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem sem jó ha minden esetben happy-end van

az olyan sablonos és kiszámítható ellenben ha valami drámai jelenettel valami nagy csattanóval lesz vége az minden csak nem unalmas :)

életrajzi szövegeket nem hiszem hogy olvastam volna már legfeljebb irodalom órán

2015. dec. 4. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán irodalmi életrajzra gondolok, hanem például híres emberekére.

Arnold, Robert De Niro, Alex Ferguson stb.

2015. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fantasy, kaland, krimi, horror :)


És nem csak gondolkodtam, hanem rengeteget írtam/rok is (fanficek, novellák, meg egy regénykezdemény).

2015. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dori.xx válasza:

Leginkább Fantasy és E/1.


Fantasy: Nem a Harry Potter (csak boszik és varázslók) stílusú kötetek. Inkább a vegyes típusú, amiben sűrűn szerepelnek varázslatképtelenek is.


E/1: Ebbe lehet nagyon beleélni magad. Átérzed a főszereplő helyzetét és beleképzelheted magad a helyébe.


De ha valamit nagyon szeretek, az a teljesen összekutyult. Amiben van minden. Pl.: Átlatog lány (12-14 éves) készül egy kirándulásra, de előtte "szupererőt" kap. Aztán jönnek a varázslények, a normális emberek gyanakvása, relytéjes események stb. Van benne kaland, átlagosság, egy csipet szerelem és a való életben előforduló cselekmények is.


Én is elkezdtem írni, persze hobbiból! Fantasy típuson gondolkozom, ami keveredik az E/1-gyel.


Ha te könyvet akarsz írni, akkor sok szerencsét és hatalmas fantáziát kívánok! 😉


Szia! 👋


Ui.: 12 éves lány vagyok.

2017. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!