Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan tiniregények...

Ajánlanátok olyan tiniregényeket, aminek fiú a főszereplője?

Figyelt kérdés
Ami olyan jó, mint a Neveletlen hercegnő, csak fiú főszereplővel. Eddig az Adrian Mole-t ajánlották, tudnátok még?
2018. febr. 23. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen jó a Neveletlen hercegnő, mert nem olvastam :o

Viszont van a már-már "klasszikus" Harry Potter, amiről hajlamosak megfeledkezni, meg mostanában divat csak azért nem olvasni, mert hogy ezt ajánlják.

Továbbiak fiú főszereplővel:

Az emlékek őre

Így neveld a sárkányodat

Tündér Lala

A kis herceg

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei -trilógia

Percy Jackson -sorozat

Az örökség -sorozat (Eragon)

Hirtelen ezek jutottak eszembne.


És hát ugye ott vannak mellette az abszolút klasszikusok, mint A Pál utcai fiúk, Légy jó mindhalálig, Tüskevár, stb, Lassie hazatér, Tom Sawyer, Huckleberry Finn, Twist Oliver, A három kópé...

2018. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nick Hornby - Betoncsók

Meg úgy általában Nick Hornby regényei.

2018. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! (két szemszögből íródott tiniregény, az egyik a fiú)
2018. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hamis herceg (Hatalom trilógia 1.). Imádom azt a könyvet, meg a másik két részét is.

Harry Pottert szintén ajánlom, nem annyira gyerekes, mint hittem, hogy az lesz. A későbbi részek pedig egyáltalán nem azok.

Én is ajánlom a Vándorsólyom kisasszonyt, szintén egy letehetetlen trilógia.


(Esetleg a Végzet ereklyéi, Pokoli szerkezetek, Árnyak ura sorozatokat is ajánlom, az nem konkrétan fiú szemszög, E/3, és nem csak a fiúk gondolatait írj le, hanem a lány szereplőkét is (de mindig egy adott karakterre koncentrál), viszont nagyon izgalmas, és nem lányos)

2018. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jöhet még, ha van valakinek :)
2018. febr. 26. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Becky Albertalli: Simon ​és a Homo sapiens-lobbi
2018. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!