Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ambrózy báró esetei című...

Ambrózy báró esetei című könyv (ek) ből tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék minden könyvből amit eddig olvastam, magamra tetováltatni valamit

pl.: Harry Potterből egy Lumos feliratot vagy egy aranycikeszt stb..

Kérdésem azokhoz szól, akik már olvasták Az Ambrózy báró esetei című könyvsorozatot.

Van valami ötletetek hogy milyen tetoválás legyen? Teljesen mindegy hogy felirat-e vagy valamilyen tárgy.. Segítségeteket előre is köszönöm!



2018. febr. 25. 23:53
 1/5 anonim válasza:
Talán egy kis bajuszos fej hiszen abban a korban az volt a divat 🙂
2018. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Ambrózy sétapálcájára gondoltam. Vagy esetleg egy Ambrózy címer. De a bajusz is tök jó ötlet.
2018. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2018. máj. 30. 22:49
 4/5 KisJuc716 ***** válasza:
Ez baromi jó ötlet! Megcsináltattad azóta?
2020. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uhh, régi kérdés, de engem is érdekelne, hogy azóta lett-e belőle valami? :)


Én minden esetre eltudnék képzelni egy fél arcos tetkót (pl. [link] egyik oldalon Mili, másikon Richárd elképzelt meseszereplővé alakított arcával.


Vagy két test nélküli ruházatot a kor divatjához hűen a két főszereplőről - csak ugye a férfi egyik ruhaujját a zsebébe tűzve.


Vagy ha idézet is jöhet:

"– Bolondnak lenni a fiatalok előjoga – mondta halk sóhajjal. – Maguk ketten azonban kissé túlzásba viszik."

2021. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!