Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez melyik részben van? (A...

Ez melyik részben van? (A Végzet Ereklyéi)

Figyelt kérdés

Van egy olyan rész (az első három könyvben) amikor Magnushoz mennek (Jace, Clary és Alec) vagy találkoznak vele vagy ilyesmi, és ő mondja hoyg jól nézel ki, Jace és Clary pedig rávágja hogy kössz, Magnus ledig mondja hogy az Alecre értette.

Igazából nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán van benne ilyen,mert sokszor este is olvasok és van amikor elalszom közben és azt álmodom hogy tovább olvasok ezért azt hiszem hogy benne van, amikor igazából nincs.



2018. febr. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőben van az biztos.
2018. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is gondoltam, de nem tudom hol volt.
2018. márc. 1. 07:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt, Jace és Isabelle volt, másrészt ez csak a filmben van. (Igen, most direkt ezért átfutottam ezt a fejezetet a könyvben. :D)
2018. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áh, akkor ezért nem találtam én sem a könyvben :D
2018. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húha, köszi. Nagyon régóta keresem, és eszembe se jutott hogy nem a könyvben volt!
2018. márc. 3. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!