Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani olyan tipusu konyvet mint a Tüskék és rózsák udvara? Ne egy egyszeru szerelmi sztori legyen.

Figyelt kérdés
Legyenek benne probák amiket a főhősnek kikell állnia,es ne egybol szeressen bele a pasiba,hanem szépen lassan. A főhős pedig ne ilyen ártatlan kis senki legyem,hanem egy belevaló csaj,aki kiáll a szeretteiért. Erős legyen,mégis szép,erdekes. Fantázia dús sztorival. Tud valaki esetleg ilyen könyvet? Lehet benne szex is. (De azert ne 18+-os legyen!!!)

2018. márc. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Laura titkos társasága
2018. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PntkGrt válasza:

Lenyűgöző teremtmények

Sötét menyország

2018. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tövisek és rózsák udvarának írónőjének a másik műve az Üvegtrón, eléggé hasonló. Sőt, ott mérföldekkel jobb a főszereplő, sokkal belevalóbb és bátrabb.


Viszont azt zárójelben megjegyezném, hogy a Köd és harag udvarában elég sok +18-as jelenet volt, szóval érdekes ez a kikötés. :D

2018. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üvegtrón.

Nagyon jó sorozat, bár visszanézve az első két rész a legkevésbé érdekes, de a 3-4. résztől már nagyon jó.

Sokan mondják, hogy jobb, mint az ACOTAR, de mivel én még azt nem olvastam, nem mondhatom, hogy így van vagy nem.

Mindenesetre az Üvegtrónt csak ajánlani tudom

2022. aug. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon régi kérdés már, de a Kegyetlen hercg is ilyen Holly Blacktől.
dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!