Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a magyar írók...

Szerintetek a magyar írók megélnek az írásból?

Figyelt kérdés
Mint pl. Leiner Laura

2018. márc. 29. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Leiner Laura azért él neg a könyveiből, mert futószalagon gyartja az összecsapott fércmunkákat, amiket a tinilányokon kívül kb senki nem olvas, ők viszont nagyon. Aki normálisan kidolgozza a könyveit, hagy időt magának, esetleg még nincs olyan masszív rajongőtábora, valószínűtlen, hogy megél belőle. Örülhet, ha kiadják.
2018. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Első


Ez mindig is így volt és nem csak a könyvekkel.

Zene, film, mindenhol a pop tarol.

2018. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondtam, hogy nincs így. :)
2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hadritica ***** válasza:
20%

Szerintem nem pont Leiner Laura az aki nem dolgozza ki a könyveit...Persze vannak neki nem a legjobb művei. Ha viszont olvassuk elég sok minden derül belőle ki. A fiatal tiniknek teljesen megmutatja hogy milyen lehet az életük, mindezt normálisan leírva. Sok mindenre tanított meg engem is.

De ott van Fábián Janka (aki nem teljesen az írásból él, hanem tanár; nem hiszem hogy annyira nagy összegű lenne a fizetése, de ez nem is ránk tartozik), aki nagyon sok jó művet adott ki. Most igen híres a magyar írók között. Szerintem kemény munkával bármit el lehet érni.

Az első válaszolónak viszont igaza van, hogy azok akik összecsapott munkákat adnak ki, és "híresek" vagy hírhetek lesznek, nem érdemlik meg annyira a figyelmet, mint aki tényleg kidolgozott és rendes munkát ad ki a kezéből!

2018. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Rövid időn belül két (általam kedvelt) írónő is bejelentette, hogy idén nem készül új regényük, mert vissza kellett menniük teljes állásba dolgozni (a háztartás mellett), és nincsen idejük írni. De a legtöbb író, akit ismerek, foglalkozik mással is az írás mellett, mert kénytelen, hogy megélhessen.
2018. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj be egy nagyobb könyvesboltba. Hány szerzőnek vannak kitéve könyvei? 10 ezer? Ebből hányat ismersz? És ezek csak azok akiknek megjelent az irásuk nyomtatásban.
2018. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

1-esre: 30 éves fiú vagyok és bitang nagy kedvteléssel olvasom Laura könyveit, bocs. Sőt: pszihológiát tanulok és a legutóbbi könyve tele van rejtett pszihológiai hatások bemutatásával.

Bár Laurával kapcsolatban hozzátehetjük, hogy ő igazából egyben nővérével közös kiadó ügyeivel dolgozik is.

2018. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!