Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadosok mi a véleményetek?

Wattpadosok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval wattpadosok nektek mi a véleményetek Zoelláról?(Mármint aki Wattpadon magyar író)Nagyon sokan a baráti körömből azt mondták hogy túl fiatal ehhez és szerintük még nem kéne fenn lennie.De szerintem nem olyan rossz író.Szerintetek?

2018. ápr. 2. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok Zoella van wattpadon. Ha esetleg linkelnél, tudnánk, kire gondolsz...
2018. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze,bocsi!


[link]

2018. ápr. 2. 20:41
 3/9 anonim válasza:
57%

Nekem a legjobb barátnőm és hát mit mondjak. Szeretem a könyveit és szerintem nagyon jó író. Bár ez csak az én véleményem, de remélem más is így gondolja.


~KitKat~

2018. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
KitKat nekem te vagy a kedvenc íróm :)
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
92%
14:17-es szerintem összekeversz egy íróval. Nekem teljesen más a nevem watty-n. Ezt csak azért használtam, mert Zoella is tud a posztról és így biztos, hogy felismer. Nem tudom minek, de na xd. Bocsi, ha csalódást okoztam: ( Viszont én is fent vagyok wattpadon és csak 1 könyvem van (ez rohadt fontos infó xdd)
2018. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Én is fent vagyok, ha akarod bekövethetsz és vissza megy :)

Itt a könyvem: [link]

2018. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A könyvei kritikán aluliak, most komolyan.
2018. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki írta hogy a könyvei kritikán aluliak. Hadd találjam ki,te vagy az aki kis regényt írt komentbe a könyve alá , majd mikor Zoe válaszolt már nem írt vissza.
2018. máj. 29. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég furcsa hozzáállás az, ha valaki kér építő kritikát, aztán ha kap, akkor meg "minek olvastad eddig?", ha nem is tetszik.

Amúgy én most csak beleolvastam a sztoriba. Véleményem szerint jobban kéne figyelni a helyesírásra, feltöltés előtt átolvasni a fejezeteket, akár mással is átnézetni. Sokszor nem egyértelmű, hogy ki beszél, valamint szerintem nagyon lusta dolog a szereplők és szobák leírása, jellemzése helyett képet beszúrni.

Nem egy kiemelkedő "író", bőven van hova fejlődnie, de Wattpadon vannak rosszabbak is.

2018. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!