Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktatok Wattpad-en magyar...

Szoktatok Wattpad-en magyar emberektől olvasni?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyiket ajánljátok kifejezetten?

2018. ápr. 3. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, én ha olvasok is wattpadon, az angolul van.
2018. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ritkán olvasok magyarokat, a legtöbbje gyenge fanfictiont ír. Leginkább JavierFVG könyveit nézegetem, tetszik a stílusa és jó ötletei vannak, csak ritkán frissít.
2018. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Wattpaden nemrég találtam rá a legjobb magyar íróra aki hihetetlenül kidolgozott és élvezhető romantikus történeteket ír, sőt heti rendszerességgel hoz részeket. A neve _Kia_ de ha nem találnád meg, itt van pár ismertebb könyve: Tündérmese (személyes kedvencem), Papírszív, Fekete főnix
2018. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majdnem kizárólag angolul olvasok, úgyhogy kevés névvel tudok szolgálni, de itt vannak páran, akik számomra érdekes és élvezhető történetek megírásába kezdtek:


Eleonora_Romanova

nikolettpanik

BookStylishElf


NoiraQuel voltam. :)

2018. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sokan illetlennek vagy kitudja minek fognak gondolni,de belinkelem a saját munkám. Nem azért mert annyira jónak találom magam,csak nemrég kezdtem el írni,és jó lenne ha több emberhez is eljutna. Bocsi! Nézz bele ha van kedved. Kicsit hátrányban érzem magam,mivel ez nem fanfiction se nem messenger beszélgetés,vagy más népszerű írka és nem nagy vonalakban van leírva a story,ahogy legtöbben csinálják a wattpadon. Próbáltam hasonlóan írni a történetem,mintha könyv lenne,csak sokan türelmetlenek ezért nem olvassák az ilyen történeteket,hiszen a wattpad tele van fiatal lányokkal,akik nem erre vágynak.. Arra nem vagyok hajlandó hogy Justin Bieberről írjak fanfictiont,úgyhogy remélem,hogy kerül pár ember,aki még szereti a jó öreg,körülíró,normális,"akár egy könyv" stílust.
2018. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előző vagyok: [link]
2018. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem jó linket adtál meg, legalábbis nekem nem működik. Mi a történet címe?:)
2018. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hoppácska! Bocsánat. Eryndis a nevem,úgy inkább megtalálsz,mint a cím alapján,máskülönben Elvesztem? a címe.
2018. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a közeledő pólusok íróját alice_184 , pcstefany ,luca9827 ,floflo77124
2018. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én Manayukisannak olvastam el a történeteit. Még mindig futnak, és elég kezdők, de van benne potenciál. (Szubjektív vélemény.) Rajta kívül még olvasom MinHollynak, Bpstories és Lisonettnek a könyveit :)

Ezeken kívül én is inkább az angol közt keresgélek

2018. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!