Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Ez nektek...

Szent Johanna Gimi! Ez nektek is fura?

Figyelt kérdés
Ugye a 6.kötetben amikor mennek osztálykirándulásra,akkor Zsolti folyto azt mondja,hogy Was kostet das Zimmer? és nem értik mit mond,aztán csak Bécsbe jönnek rá. Ez így világos de a Kalauzban kiderül,hogy Haller németet tanít,és így ő simán megtudta volna mondani mit mond Zsolti..

2018. ápr. 5. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ensem ertem hiaz van benne jo par hiba...

Viszont nem kell egybol kioktatni a masikat jo? Meg ha 31 eves is vagy gyerekekkel akkor minek irsz ha nem tudod hogy mi volt?? Na veszekedd magad arrebb

2018. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Hello(: ezt nem ertettem szerintem elirtak...


31 eves anyuka nem erdekel sztem senkit sem az eleted ha nem tudod normalisan megvalaszolni masok kerdeseit akkor gurulj nyugodtan arrebb mert sztem senkinek nincs szuksege veszekedese

2018. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olvastam a könyvet, az meg hogy nem emlékszek rá pontosan egy dolog.. Nem vitázni jöttem én se ide fel..
2018. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Haller egy idő után már nem kommentálta Zsolti hülyeségeit.:))
2018. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, a értő(!) olvasása csak pár embernek sikerült, pl. #9-nek.
2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Csakegylányatömegből ***** válasza:
87%
Lehetséges hogy Haller azt hitte hogy a többiek tudják mit jelent ez a mondat így az egészbe nem is szólt bele. ( Haller mindig is naiv volt)
2018. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hitte tudja a kelentését, nem feltételezi hogy úgy mondogatja hogy azt sem tudta mit mond. Ha meg mégsem tudta volna a többi részből kiderült hogy jófej tanár, tehát lehet ő is poénnak látta
2018. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!