Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen tulajdonságot szerettek...

Milyen tulajdonságot szerettek (lányok) egy férfi karakterben? (Külső-Belső tulajdonságok)

Figyelt kérdés

Ez csak ilyen közvélemény kutatás, a regényemhez kell :D



16/L



2018. ápr. 9. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Humor. Igényesség. Határozottság. Udvariasság.családcentrikusság.hűség. Nekem ezek a belső tulajdonságok a fontosak. Külsőre: minimum átlag testalkat, a vékony férfiak nem az eseteim. Rövid haj, kedves mosoly. 26/N
2018. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Én szeretem a visszafogott férfiakat, akik nem hangoskodnak, idétlenkednek, vagy az anyagiakkal akarnak felvágni, hanem van bennük egyfajta tartás, előkelőség. Számomra az is megnyerő, ha megválogatják a társaságukat, párjukat, nem osztják szét magukat ezer felé. Szeretem, ha egy férfi ugyanúgy rajong a könyvekért és komolyzenéért, mint én. Ha ínyenc. A határozottság is fontos, ne legyen könnyen befolyásolható. Humor, intelligencia, what esle... :) Imádom magas, erős pasikat, a mély hangot és a hosszú (tényleg hosszú) hajat... na meg a kék szemet.

Általában a karaktereim is ilyenek. :)


26/N

2018. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jó beszédkészség, humor, szarkazmus, határozottság, vezetőkészség, akivel izgi az élet, szeretem az ugymond "rosszfiúkat". Külsőleg szeretem ha van valami haja (esetleg szakáll) és barna szem. :D az hogy kicsi vagy nagydarab az nem számít. Xddd 17/L
2018. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!