Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. R. R. Tolkiennek van olyan...

Milla05 kérdése:

J. R. R. Tolkiennek van olyan Gyűrűk urához kapcsolódó könyve amelyben bővebben olvashatnák Szilszakállról? Esetleg a Húrin gyermekeiben szerepel?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 10. 15:54
 1/6 anonim válasza:
a Húrin gyermekeiben biztos nem szerepel... olvastam. De a többit sajnos nem tudom.
2018. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, még valaki? Kérlek írjatok! :,(
2018. ápr. 12. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Szilmarilok, de az 300 oldal tömény név és esemény... egyszer átrágtam magam rajta, köszi, elég volt :D
2018. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszi. Olyan könyvek is érdekelnének amik nem feltétlenül az írótól vannak, az a lényeg hogy benne legyen :D

Meg a Törpökről is szívesen olvasnék, olyan esetleg van?

2018. ápr. 13. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Befejezetlen regék númenorról és középföldéről. Ebben törpök biztosan, Szilszakálra nem emlékszem így de asszem van benne entekről szóló rész. Más szerzőtől meg értelemszerűen nem találsz tolkieni mitológiában játszódó történetet, max fanficet.
2018. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :)
2018. máj. 11. 06:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!