Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet, hogy a Volturi...

Hogy lehet, hogy a Volturi nem ölte meg Charliet?

Figyelt kérdés
Aro megérintette Edwardot, és ezzel megtudott mindent, amit Edward is tud, ezek szerint azt is, hogy Charlie, bár nem tudja, hogy vámpírok, de látta őket, tudja, hogy mások, és az alakváltókat is látta. És ennek ellenére, egyáltalán nem is foglalkozott a dologgal. Hogy lehet ez?
2010. jún. 12. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisebb gondja is nagyobb volt annál arónak amikor ezt látta:) ugyanis cullen-ék erős fölényben voltak velük szemben.

Szerintem Charlie-ra egyenlőre nem érvényes a törvényük, hiszen azt nem tudja ő sem hogy micsodák, csak hogy mások. De ezt ott mindenki észrevehette nem csak ő. ennyi erővel egész Forks bajban lenne:p

A vérvarkasok, pontosabban az alakváltók meg nem tartoznak a volturi hatóköre alá,elvégre ellenségek vagy mik, és nem egy fajba tartoznak, így nem is az ő dolguk hogy eltakarítsák jacobék szemtanúját...

Hát én így gondolom. Egyébként nagyon jó kérdés, nekem eszembe sem jutott, és biztos az írónő figyelmét is elkerülte:P

2010. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembejutott de egyetértek veled abban, hogy Charlie azért nincs veszélbyen mert nem tudja pontosan hogy mi is ők. Cullenék tisztában vannak a szabályokkal, és tudják hogy nem szegték meg, ezért nem is aggodalmaskodnak azon hogy Charlie látogatja őket és érzékeli hogy valami más bennük.
2010. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!