Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc SZJG...

Nektek melyik a kedvenc SZJG idézetetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
"Vége."
2018. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Az egész konyv !! De tok jo az is hogy "Vert már pofán krampusz?" Ezt nagyon birom vagy (bocs ha nem idezek pontosan) "mozi+pizza lányból sok van. Nekem könyv +palacsinta kell."
2018. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Niku-Chan ***** válasza:
100%

"Megvársz?"

"2 éve mást sem csinálok"

Nem hiazen hogy pontosan így van e, de nekem ez a kedvencem :)

2018. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
,,Mindig azt hittem, hogy az első napok voltak a legnehezebbek. Tévedtem. Az utolsók azok."
2018. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

"Was kostet das Zimmer?"

"...sőt,amink volt, azt szívesen bedobtuk a közösbe. Házik, uzsonna, Edina - sorolta, és kész."

2018. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

"Was kostet das Zimmer?"

"...sőt,amink volt, azt szívesen bedobtuk a közösbe. Házik, uzsonna, Edina - sorolta, és kész."

,Mindig azt hittem, hogy az első napok voltak a legnehezebbek. Tévedtem. Az utolsók azok."

"Megvársz?

2 éve mást sem csinálok"

"Vert már pofán krampusz?"

"Prosztata gyulladásom van"

Nem biztos, hogy szószerint írom, de valahogy így van:))

2018. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a könyvből nem lehet egy idézetet/ aranyköpést kiemelni mert ez egyesz egy nagy idézet
2018. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van hogy az ember jól érzi magát. Van hogy az egész napja szuperül telik. Aztán kap egy üzenetet egy telefont egy hírt az egyik barátjáról aki az eddigi élete legnehezebb pillanatait éli át. A városban mászkálás a paintball, A szép idő vagy a nevetés. 1 mp alatt tűnt el. Hogy ez mi? Ez az élet. Így működik. Egyik pillanatról a másikra változik és egyszerűen nem tehetünk mást csak annyit hogy hozzá igazodunk.
2022. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!