Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc idézetetek? Várom az idézeteket :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 18:08
 1/7 anonim válasza:
Lesz idő,amikor az emberek azt mondják,nem élhetsz az álmaidnak...de én azt mondom nekik:Soha ne mondd,hogy soha
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chrishu ***** válasza:
100%

Sokan vannak, akik élnek, pedig halált érdemelnének. És vannak, akik meghalnak, pedig életet érdemelnének. Nekik mit tudsz adni? Hát akkor ne siess úgy a halálos ítéletekkel. Hiszen még a legbölcsebbek se látják mindennek a végét.

Gandalf

2012. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chrishu ***** válasza:
Am első ezt ki mondta?
2012. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
én vagyok az 1. az idézet alà elfelejtettem oda írni,hogy ki ,de most írom Justin Drew Bieber
2012. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
én vagyok az 1. az idézet alà elfelejtettem oda írni,hogy ki ,de most írom Justin Drew Bieber *--*
2012. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nonek az a dolga, hogy szeressen. A ferfiaknak kozben mas dolguk is akad.

Marquez

Azert tetszik, mert olyan elgondolkodtato... Nekem azt sugallja, hogy iga,z hogy a ferfiaknak mas dolguk is akad, de nagyon melyen tudnak szeretni, es esetleg nemmutatjak ki, mert sok van a vallukon...

A noknek a szeretet eleve a legfontosabb. Hogy tudja kinek kimutatni, es hogy kapjon is belole.

En igy latom. :)

18/l

2012. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 halibel ***** válasza:

"A pók megszőtte hálóját. Minél jobban küzdesz, annál nehezebb lesz menekülni ebből a kötelékből.

-Kuroshitsuji: Lau


Hiába vagy büszke a kardodra,ha nem találsz vele célt."

-Kuroshitsuji:Sebastian


Ezen a világon csak igazság és gonoszság van. Gyermekkorom óta figyelem a környezetem, és ez az első tény, amire rájöttem. Az emberek kivétel nélkül rossz emberekre és jó emberekre, erre a két fajtára oszlanak. Még az általános iskola apró világát is ez a két fajta alkotta. Hiába tűztem ki nagy célokat az osztály diákbizottságában, mindig ott volt az ellenség. Fel kell venni a harcot a gonosz ellen. Bár néha úgy tűnt, hogy az igazság vereséget szenved, de bármi történt is velem, én szívből boldog voltam. "Köszönöm". A szenvedőnek ezért az egy szaváért akárhányszor kiálltam volna mellette. Minden erőfeszítésre képes voltam ezért. És végül bebizonyítottam a magam igazát.

-Death Note

2012. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!