Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szellemekről szóló könyvek,...

Kakaos.pampuska kérdése:

Szellemekről szóló könyvek, regények?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek, ami tényleg magával ragad a borzongással... esetleg thrillert, egy misztikus szállal, mint mondjuk a Fagyos ikrekben. Ha lehet, ne legyen öregebb 10 évnél. Már több, mint 2 órája keresgélek, de még nem találfam megfelelőt. Előre is köszi! :)

21/L



2018. ápr. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Casper? :D
2018. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy trilógia, a kötetek címe: Ghost Hunter, Ghost Fighter, Ghost Master. A címből adódóan szellemek vannak benne (bár nem hétköznapi, megszokott ábrázolással), azt viszont nem tudom hogy mennyire thriller. Az író nevére nem emlékszem sajnos. Csak az elsőt olvastam végig, a másodikat nem találtam sehol, a harmadikból meg mint kiderült nem készült magyar fordítás, úgyhogy csak akkor ajánlom hogy beleásd magad a sorozatba ha tudsz angolul. Engem nagyon magával ragadott! És nagyon bánom hogy a többit nem tudom elolvasni, mert már az első kötet is egyszerűen olvastatja magát. Nem gondolom, hogy túl idős lenne, de nem tudok pontos adatot mondani sajnos.


Ami még misztikus thriller, az Dan Wells-től a John Cleaver sorozat, 6 részes (Nem vagyok sorozatgyilkos, Szörnyeteg Úr, Nem akarlak megölni, Az ördög egyetlen barátja, Csak a holttesteden át, Már nincs vesztenivalód), én nagyon imádom, kedvenc sorozatom. Nem szellemek vannak benne, de attól még nagyon jó. És mai (2014-ben kezdődött, vagy 15-ben, most nem emlékszem pontosan).


Egyelőre ez a két könyv(sorozat) jutott eszembe, remélem tetszenek majd.:)

2018. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérbe öltözött Anna
2018. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Joe Hill: A szív alakú doboz


és bár valamivel régebbi, de hátha még belefér:

Dean R. Koontz: A halottlátó


Ha még nem néztél itt körül, akkor szerintem érdemes ebben a kínálatban böngészned:

[link]

2018. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!