Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a legjobb mitológiával...

Melyek a legjobb mitológiával foglalkozó könyvek?

Figyelt kérdés

Újabban egyre inkább foglalkoztatnak a világ mitológiái, így olyan könyvet / könyveket keresek, amelyek ezek bemutatásával foglalkoznak. Praktikusabbnak tekintem az olyan nagy köteteket (sorozatokat) amelyek nem csak egy adott nemzet (pl. római, görög, stb.) mitológiáját mutatják be, hanem egyszerre több mitológiai kört is (a teljesség igénye nélkül).


Bár "kezdőként" vetném bele magam, szívesen fogadom a "nehezebb" olvasmányokat is.


Értelemszerűen pontos megjelölést szeretnék (író/szerkesztő, cím, stb.), hogy lehetőség szerint be is szerezhessem az ajánlott könyveket.


Bár nincs bajom velük, de "pörszi dzsekszon és baráti köre" most nem izgat. :D


Minden javaslatot előre is köszönök!



#könyv #mitológia #mitológiai könyv
2018. máj. 2. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Zeusz emlékiratai - ez csak görög mitológia, de nagyon jól mutatja be, én élveztem és igazán érthető.
2018. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld. :D
2018. máj. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!