Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Használt könyveket, melyik...

Használt könyveket, melyik online eladós oldalon érdemes meghirdetni? Nektek könyveladásra mi vált be?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tűnt a könyvmegálló és az eladomakönyvem honlap is, mert ezek ingyenesek és csak könyves apróhirdetést lehet rájuk feltölteni, de valahogy nagyon kis látogatottságúnak tűnnek (nem túl sok a frissen feltöltött könyv)


Vaterában gondolkozom még de ott nem tudom könyvekkel érdemes-e foglalkozni?


A jófogás eddig nem jött be


(újszerű, olvasatlan MODERN könyveket szeretnék eladni: pl:hobby kreatív könyvek, sláger regények, gyerekkönyvek, szakácskönyvek,tudományos érdekességek, ajándéknak való könyvkülönlegességek stb)


Gondoltam rá hogy antikváriumnak eladnám egyben, de erről sok rosszat halottam, így egyenlőre próbálkoznék a neten.


Nektek könyveladásra mi vált be?



#könyv #eladás #irodalom #regény #felvásárlás #használt könyv #könyvek eladása #használt könyv eladás #használt könyv felvásárlás
2018. máj. 6. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Ha kozel laksz a roman hatarhoz es elhozod helyembe,akkor en kifizetem amit kersz ertuk.Az ut felet allom.
2018. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Moly.hu :)

De a vatera se rossz ötlet.

2018. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Moly nem eladós oldal, hanem közösségi, de könyveket is el lehet adni.
2018. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!