Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire kocka könyv a A...

Mennyire kocka könyv a A ​kolbász, a bojler és a frigyláda?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm olvassa éppen, és szerinte nagyon vicces. Na ő egy kocka. Én, ha nem kocka vagyok fogom élvezni?

2018. máj. 9. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ööö...mit jelent, hogy kocka? Mert ma már az is annak számít, aki nem a mobilján pötyögteti a zinternetet.
2018. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LoLozik én meg focizok. Nem játszom szinte semmin csak a Mario Karton néha, azt is csak haverokkal.
2018. máj. 10. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

A lolozást azért nem nevezném kockaságnak, szerintem az ettől mélyebb életérzés (?).


Meg kell próbálni. Biztos bele lehet olvasni valahol és kiderül, hogy mennyire élvezed.

Nálam eddig egy humoros könyvnél sem jött át a szórakoztató hatás, pedig próbáltam Christopher Moore-t, Dougles Adams-et, Terry Pratchett-et és még a Heri Kókler könyveket is.

Nem mindenkinél működik.

2018. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam! Nagyon jó volt!

Engem a Kincs, ami nincs című filmre emlékeztetett hangulatban.

Semmi kockaságot nem éreztem benne.

Az ismerősöm szerint semmit nem értettem a poénok feléből, mert a legtöbb utalt valamire.

Meg amikor mondtam neki, hogy tiszta Kincs, ami nincs, akkor bámult rám nagy szemekkel, hogy mi van.

2018. jún. 8. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazán jó könyv kkor is működik, ha nem érted a benne levő utalásokat. Ha érted is, attól lehet jobb, de anélkül is működniük kell.
2018. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon jó én olvasom! Még este 11-kor is alig bírtam letenni!
2019. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem nem az! Nekem nagyon tetszett és én nem vagyok az.

Inkább az idősebbeknek (50 év felett) nem ajánlanám, mert ők biztos nem értik a poénok felét.

F/24

2019. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!