Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már Julia...

Valaki olvasta már Julia Barrett - Önteltség és Önámítás című könyvét?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a Büszkeség és Balítélet folytatása, ami az egyik kedvenc könyvem, most találtam rá erre a "folytatására" és.. nem tudom hogy elolvassam e.

Nem illúzióromboló? A stílusa hasonlít Jane-éhez?

Nektek mi róla a véleményetek? Tetszett?


2018. máj. 14. 19:32
 1/1 Márciuska ***** válasza:
Én elolvastam, tulajdonképpen rossznak nem mondanám, mert a történet aranyos, de őszintén szólva még nem találkoztam olyan folytatással, ami felért volna az eredeti szintjére. Nem egészen olyan a szóhasználat, Barrett cifrábban fogalmaz, szerintem időnként modoroskodik, és az is furcsa volt, hogy miközben az eredeti könyv "időtlen" tehát semmi történelmi utalás nincs benne, addig ez a történet "megfoghatóbb", például rengeteget emlegeti Lord Byront. Nem volt rossz, de nem is olvasom el többször, és nem lesz kedvenc. Sajna, Jane Austen úgy látszik utánozhatatlan!
2018. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!