Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kopaszodó férfi miért...

Sok kopaszodó férfi miért fésüli bele a homlokába a haját?

Figyelt kérdés

Gyakran látok olyan férfiakat, akiknek felül már alig van pár szál hajuk, de az a pár szál hosszúra meg van növesztve, és makacsul bele van fésülve a homlokukba, sőt, néha a szemükbe is belelóg. Minek ez? Szerintem nagyon bénán néz ki, és egyáltalán nem kelti azt a látszatot, hogy hű, de sok hajuk van.


Miért csinálják ezt? Tényleg azt hiszik, hogy ezzel el tudják rejteni a kopaszodásukat, vagy ez egyfajta önámítás, és így próbálják meg fenntartani maguknak azt az illúziót, hogy még mindig dús hajuk van?



2018. márc. 6. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
En is kopaszodom en lenyirom geppel. De van aki hatrafesuli (foleg idosebbek) azt meg nem probaltam, de egyszer kifogom.
2018. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne látsszon, hogy kopik fel a hajuk!
2018. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
próbálják eltakarni, de tényleg elég hülyén néz ki általában. lenyírni sokkal jobb szerintem, csak hát ha nem áll jól, az szívás.
2018. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nevetséges erőlködésnek tűnik. Ha feltűnően elkezdek kopaszodni akkor megy le az egész géppel. Igényesebb, mint ezek a bohózattal felérő megoldások.
2018. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem akarják elfogadni, hogy kopaszodnak, ezért fésülik bele a hajukat a homlokukba. Szerintem is nagyon rosszul áll nekik ez a haj forma.
2018. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Ha feltűnően elkezdek kopaszodni akkor megy le az egész géppel."


Ezzel mélységesen egyetértek! De van 1 nagy probléma! Ki dönti el, hogy mi számít "feltűnően"-nek? Ezen dilemmázom már lassan 4 éve. Mondok egy példát: Én 37 vagyok, a homlokom két oldala+ a fejem teteje kopaszodik, viszont ahol van hajam, ott kifejezetten sok és egész szép is még. Ellenben a sógorom nálam 10 évvel fiatalabb, na neki meg már a 20as évei elején nagyon ritka haja volt összességében, viszont neki legalább nem igazán vannak kopasz foltjai. Ki dönti el melyik az előnyösebb/előnytelenebb?


Mikor jön el a nullás gép ideje szerinted? Én hiába gondolkodok ezen nem kerülök közelebb a megoldáshoz!

2018. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!