Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mièrt ezzel szidják Szűcs Vandát?

Mièrt ezzel szidják Szűcs Vandát?

Figyelt kérdés

Sok kritikát olvastam Szűcs Vanda könyvèről, amit mèg 14 èvesen írt.

Èn most vagyok 14 èves, ès elolvastam a könyvèt.

Aki nem ismernè, annak elmondom, hogy egy ikerpárról szól, akik külsőleg egyformál, belsőleg viszont èg ès föld.

Az egyik lány makacs, hiú, rossz tanuló, ès „vagány”. A másik jó tanuló, affèle „jó kislány”.

Nos, sokan azèrt szidják az írót, mert hogy „egy ikerpár kèt tagja nem lehet ennyire különböző belsőleg”.

De mièrt ne lehetne?

Meg mèg azt szokták mondani, hogy ugyanabban a házban nevelkedtek, nem lehet a viselkedèsük ennyire más.

Mi a húgommal is egg házban nevelkedtünk, ès mèg is szinte mint a kèt karakter a könyvben, csak èm egy èvvel idősebb vagyok.

Mièrt pont ezekèrt szidják/szidták szegèny lányt?



#Egy ikerpár titkos naplója #Szűcs Vanda #ikrel #különböző jellem
2018. máj. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ki ez miez, de az író azt ír, amit akar, miért kéne mindennek annyira életszerűnek lenni?
2018. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szidják, hanem véleményeik a regényét, kritizálni meg szabadon lehet, hiszen ő maga tette közzé a művét.
2018. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért szidják (értsd: kritizálják) főleg, hanem mert az egész regény... Próbálok finoman fogalmazni, de akkor is rossz. Ez csak a hibáit felsoroló lista egyik pontja. Ha amúgy minden rendben lenne a cselekménnyel, és élvezhető mű lenne, valószínűleg kevesebbeknek tűnne fel ez a jelenség, és csak emiatt nem húznák le ennyire ezt a könyvet.
2018. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból az ötletből, hogy a két lány különbözik, egy egész jó történetet is ki lehetett volna hozni. Az a probléma, hogy e alapötlet megvalósítása retek sz.rul sikerült. A mai napig nem értem, hogy adhatta ki egy kiadó ezt a "művet", mert egy Zs-kategóriás sablon tiniregény szintjét se üti meg.
2018. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még a könyvről, és a lányról sem.

Viszont gondolom nem csak ez a bajuk az embereknek. Mármint, szerintem alapból sokan (főleg a fiatalabbak) még úgy gondolják, az ikrek nem különbözhetnek annyira egymástól. Most függetlenül attól, hogy hogy van ez az egész, egy jó könyvben ez lenne a legkisebb probléma. Szóval csak emiatt biztos nem pocskondiáznák a könyvet/lányt, szóval nyilvánvalóan azért van sok negatív vélemény, mert az egész könyv nem állja meg a helyét.

De látom, hogy ez is egy tucat könyv. Vagyis az egyik vagány lány, a másik jó kislány. Persze ilyen alappal is lehet jó könyvet írni, de átlagban ez sosem történik meg. :D

2018. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!