Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani Vkook/Taekoo...

Tudnátok ajánlani Vkook/Taekook párosítású, romantikus, érzelmes, jól megírt, részletekben gazdag történeteket?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani? Sajnos kifogytam. Előnyben bottom Jungkook, de lényegében teljesen mindegy, ha jól van megírva. Ezenfelül jöhet bármilyen párosítású, ahol Jungkook az alárendeltebb fél, és nem macsóként van beállítva, kicsit már sok volt :)

2018. máj. 19. 18:18
 1/7 anonim válasza:
Angol is jó?
2018. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2018. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Bocs, h nem tudok linket adni, de elmondom a címét: the babysitter. Nagyon jó. Szerintem olvass bele.
2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az angoltudásom kezdetleges, így maradnék a magyar nyelvű történeteknél, de köszi:)

Kettes nagyon köszönöm a linkeket! Melyikkel érdemes kezdeni?

Hármas,köszi ez magyar??? :)

2018. máj. 24. 00:07
 5/7 anonim válasza:

A kettes vagyok :)


Az utolsó már be van fejezve, de akármelyikkel kezdheted, mert ezek tényleg jók :)

2018. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RotaniMora válasza:

Metanoia → vkook /ez befejezett!^^/

Blind Mind /ne tévesszen meg az angol nevük, mind magyar!^^/ /ez is befejezett/

A fiú, aki megfog halni /nincs befejezve még de megéri elolvasni a meglévő fejezeteket!^^/

Ismeretlen /Befejezett/

Téged kereslek | TaeKook /Befejezett/

Save me ~ Yoonmin /várni kell a folytatásra szóval nincs befejezve../

Mielőtt elmész ~ Yoonmin /nincs befejezve még/

Szemtelen szellem /Befejezett/

Nemesis ; vkook /nincs befejezve még/

Sohaország mindörökké /Befejezett/

Invisible ~ Yoonseok /Befejezett/

Halottnak a csók → taekook /Befejezett/

Kristályfiú → meanie /nincs befejezve még/

Bakemono - Taekook /nincs befejezve még/

Lux - Zene és szöveg /nincs befejezve még/

Tear - TaeKook (BTS) /Bevan fejezve mert egy oneshot/

Kontraszt /nincs befejezve még/

The broken hearts club ~ Yoonmin /nincs befejezve még/

Eccedentesiast ~ Taekook /nincs befejezve még/


Így ennyit tudtam összekaparni a wattpados könyvtáramból /mert nagyon sok van, kevésbé jók (nem akartam senkit sem megsérteni ezzel annak is várok a folytatását mert jó volt olvasni csak azok vitték a pálmát!o.o), nem Kpopos de mégis brutál jó... Van minden xD/ de ezek annyira jók /mármint a kpopposokat nézve/ hogy tűkön ülve várom a folytatásokat! Remélem találtál néhányat ami érdekelne téged!^^

2018. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Omgg. El sem hiszem, hogy belefutottam egy bottom Jungkook fanba. Már komolyan néha azt hiszem, hogy kezdünk kihalni :'DD de örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Egyébként nekem a személyes kedvencem az a "Rajtad áll" nem tudom olvastad-e már. Valamint a "Halottnak a csók" is egy gyönyörű fici.
2019. jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!