Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvvel...

Melyik Stephen King könyvvel kezdjem?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni Stephen King könyveket olvasni, de nem tudom, hogy melyikkel kezdjem. Van valamilyen sorrend, amit érdemes követni? Vagy csak vegyem meg azt amelyik témája a legjobban tetszik? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 28. 20:59
 1/5 Garott ***** válasza:
Általános megállapítás nála, hogy a régebbi könyvei jobbak. Általában ezt olyan 2000 krül húzzák meg. Ha semmi ötleted, akkor érdemes esetlegesen a novelláival kezdeni, mert itt több rövid történetből rájöhetsz, hogy mennyire tetszik. Én a Rémálmok és lidércek kötetet javaslom.
2018. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár folytatásos van csak, a legtöbb külön történet, csak néha van arra utalás, hogy egy univerzumban vannak.


Sorozat a Setét torony, Mr. Mercedes is, s a Ragyogásnak is van egy kvázi folytatás.

2018. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
HP Lovecraft fényévekkel megelőzi SKinget. Indíts vele.
2018. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végitélet,A sárkány szeme
2018. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Hát én 12 évesen olvastam az azt, nagyon tetszett, bár 18 karikás. Nem értem én nem csináltam be tőle, viszont 18 éves ismerősöm igen. Ha nem is 1. Könyvnek, de mindenképp olvasd el azt! A ragyogás és az állattemető is nagyon tetszett. Ha még nem olvastál horrort, és szerinted 1.re félnél,

Akkir inkább ne Kinggel kezdj, hanem mondjuk libabőr könyvek, hóember?? Remélem segítettem! :)

2018. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!