Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok Vörös pöttyös/Drea...

Ajánlanátok Vörös pöttyös/Dream válogatás/Rubint pöttyös/bármi egyéb könyveket a lent leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) könyveket keresek, de elég nehéz helyzetben vagyok, mert nagyjából minden vörös/rubint pöttyös könyv ugyanarról szól.

Nagyon megköszönném, ha valaki ezek alapján tudna valami király olvasmányt ajánlani!


- szereplők legalább 17-18 évesek, de minél idősebbek, annál jobb


- fantasy (bármilyen természetfeletti dolog beletartozik, nem kellenek vámpírok meg vérfarkasok, tőlem űrben játszódó is lehet)


- lehetőleg jelenben/jövőben játszódik, de nyitott vagyok más idősíkokra is


- van benne romantika, de nem akörül forog az egész

--> NINCS szerelmi háromszög

--> a főszereplő lány KÉPES létezni a fiú nélkül, nem életcélja, hogy összejöjjön vele, és nem féltékeny minden szembejövő lányra


- a karakterek kedvelhetőek, nem sablonosak


- legalább 250-300 oldal (tehát a Magnus Bane meg egyéb könyvek kizárva)


- magyar íróktól nem szívesen olvasok (tudomtudom, elásom magam, de valahogy mindig a stílusból rájövök, ha magyartól olvasok, és nem szeretem)


- légyszi ne legyen konkrétan kiemelve, hogy a főszereplő lány csúnyának látja magát, de mindenki más szerint szép, olyan unalmas már



Amik nekem kifejezetten tetszettek, az a Csontszüret, Angelfall 1-3, Shadowhunters összes része (kivéve a rövid könyvek, de azokra nem is igazán vagyok kíváncsi), elment még az Obszidián meg a többi része, a Nyugalom Tengere kifejezetten a szívemhez szólt ÉS egyébként még például a Rick Riordan könyvekre is nagyon nyitott vagyok. :)


A Vörös pöttyös csak preferencia, igazából bármilyen könyv jöhet, ami megfelel a kritériumoknak! :D



2018. jún. 11. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Libba Bray: A Látók

[link]

2018. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Apa, randizhatok egy lovaggal?

[link]

2018. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Madeleine Roux: Asylum -- Bolyongó lélek

Alexandra Bracken: Sötét elmék

Marissa Meyer: Cinder

2018. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Samantha Shannon - Csontszüret

Sarah J Maas - Tüskék és rózsák udvara

Naomi Novik - Rengeteg

Pierce Brown - Vörös lázadás

2018. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2018. jún. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!