Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani jó romantikus...

Tudtok ajánlani jó romantikus könyveket?

Figyelt kérdés

Rengeteg könyvet olvastam már és nem tudom, hogy mit olvassak amit még nem.

(Leiner Laura összes könyvét olvastam, a Lol könyveket, Gyönyörű sorscsapás,Rule, A párválasztó, Forevor my girl,Érdekházasság, Csillagainkban a hiba, Collen Hoover regények, Luxen sorozat, Mielőtt megismertelek, Ha maradnék, Hová tűntél...stb) szóval ezekhez hasonló könyveket szívesen olvasnék még :)



2018. jún. 13. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A soha határa (ezt mindenképp, ha tetszett a Gyönyörű sorscsapás)

Hét levél Párizsból

Létezik térkép a szerelemhez?

Szerelmünk lapjai

Vihar az édenkertben


Természetfelettiek:

Alvilag (Meg Cabot)

A mennyország várhat

Shiver


Kicsit komolyabbak:

Büszkeség és balítélet (vagy bármi Jane Austentól)

Üvöltő szelek (ez kevésbé vidám)

2018. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pokoli erény (+18)
2018. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy a picit elvontabb könyvekre, például: Paulo Coelho: Veronika meg akar halni

Boris Vian: Tajtékos napok

2018. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! és a történet folytatása: Még sincs vége!
2018. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos most én is ki vagyok fogyva a könyv ötletekből, de még pár könyvet így is tudok ajánlani. Ha tetszett a Párválasztó akkor érdemes elolvasni Kiera Cass-tól ( ő írta a párválasztót ) a Szirént. John Green többi könyvét is érdemes kiolvasni . Nicola Yoon Minden minden című könyvéről már biztos hallottál. Imádni fogod :) , én csak ajánlani tudom. Szintén Nicola Yoon-tól a Nap is csillag című könyv és Krystal Sutherland a szerelem kémiája . Jenny Hean : Fiúknak akiket valaha szerettem és annak második része az Utóirat még mindig szeretlek. Hirtelen csak ezek ugrottak be. Jó olvasást ! :D
2018. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindannyiatoknak a válaszokat! Elolvastam egy pár könyvet az ajánlottak közül, remek könyvek! Ha még tudtok jó könyveket akkor kérlek írjátok meg!
2018. jún. 27. 20:47
 7/8 anonim válasza:

John Green:Alaska nyomában

Bianka Minte-König:Mobilszerelem

Kasie West: szívességből szerelem

💟💟💟

2018. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Randikatasztrófák

Csók és szájfény

2019. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!