Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A két Lotti hány oldalból áll...

A két Lotti hány oldalból áll összesen?

Figyelt kérdés

Mert ahogy nézegettem...

A hugomnak kell és ezt elektronikusan tudjuk megoldani, így megfogtuk a telefon és keresgélni keztünk pdf (letöltés) ügyben. Erre lyukadtunk ki:

Mikor letöltöttük akkor 63 oldalas és 12.Fejezetes könyvet láttunk.

De mikor megnézegettük a webáruházakat akkor 152-154 oldalszámos könyveket találtunk.

Szóval hány oldalas is igazából?



2018. jún. 19. 10:31
 1/5 anonim válasza:
Nekem 130 oldalas van meg és igen 12 fejezetes. Szerintem az is jó, csak lehet hogy nagyobbak a lapok vagy kisebb betűkkel írnak.
2018. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oldalszám a betűméret, lapméret és tördelés függvénye.
2018. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

^^

2018. jún. 20. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
PDF-ben nekem is mindig kevesebb oldalszám van.
2018. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x0 válasza:
Azt nézd meg hogy 12 fejezetből álljon. El lehet menteni csak szöveg formában (exportálás), 140 KB körüli kell legyen: 140 000 karakter körüli. Én a Magyar Elektronikus Könyvtárból töltöttem le jó régen, benne van az egész. Nagyjából 2 óra alatt el lehet olvasni. Akkor meg úgyis kiderül, ha nincs befejezve a történet!
2021. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!