Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie regényei...

Agatha Christie regényei szerintetek melyik korosztálynak valók?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, de nagyon tetszik a munkássága, viszont nem vagyok benne biztos, hogy ezek nem fiatalabbaknak készültek-e?


Szerintetek?



2018. jún. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint imádom Agatha Christie regényeit. Kb 16 évesen kezdtem olvasni, és kaptam velem egykorú érdeklődőket is. Édesapám is nagyon szereti, viszont ő (elmondása szerint) csupán 20 éves kora körül olvasgatta. Ezen kívül ismerek 40 év körüli nőt (a könyvtárosomat), aki szintén fiatal kora óta olvassa, és még mindig kézbe szokta venni.

Szerintem nincs korhatár. Talán a 12 év körüliek annyira nem tudnák értékelni az írási stílusát, viszont a végkifejlet iránti érdeklődésük már olvasásra ösztönözheti őket. Már, ha persze krimi rajongók.

2018. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld ujj.
2018. jún. 28. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor miért érdekel, milyen korosztálynak készültek? Egyébként felnőtteknek írta őket, szóval ha ragaszkodsz a korhatárokhoz, akkor túl fiatal vagy az olvasásukhoz.
2018. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 15+

Eredetileg felnőtteknek írta, sőt sok felnőttet ismerek, aki olvassa őket

Némelyik könyv egész nyomasztó, úgyhogy biztos nem fiatalabbaknak szánta őket

2018. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 10 éves korom óta olvasom. szerintem 10+
2019. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos én 12évesen kezdtem el olvasni,amikor pakoltuk a szobát,ahol a könyvek is voltak és közben ráakadtam az Öt kis malac cimű könyvre, ami azóta is a kedvencem, azóta is szeretem.A sztorikat,a korszakot,a regényekből készült filmeket..azóta megszállottan angol mániás vagyok :) Párszor szóba kerül itthon,hol élnénk legszivesebben,én mindig Nagy-Brittaniát mondom :)Főleg vidéken egy nagy kúriában, mint a krimik főszereplői.😊😊😊
2020. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!