Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet,...

Ajánlanátok valami jó könyvet, ami letehetetlen? Szeretem a történelmi, vagy valóságon alapuló olvasmányokat

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Carlos Ruiz Zafon: A szel arnyeka


pont ilyen, zsenialis

2008. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Robert Merle: Mesterségem a halál

Én két nap alatt olvastam ki, egyszerűen fantasztikus. Azt hiszem tetszeni fog neked is.

2008. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

az utóbbi kötelező olvasmány volt 6.ban-akkor persze még nem értettük,csak a szülők háborodtak fel a fura könyveken..

2008. nov. 1. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Csernus könyvek,Umberto Eco : A rózsa neve
2008. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Mesterségem a halál kötelező olvasmány volt??? Hatodikban? Normálisak ezek???? Egy az, hogy szerintem ez nem egy 12 éves gyerek érdeklődésének megfelelő, legalább is nem az átlagnak, másrészt akkor még ezt nem is tanulták történelemből, és egyáltalán, milyen barom ötlet már ezt adni kötelezőnek? Gimnáziumban okés, de általánosban??? Komolyan nem értem, kik állítják össze, hogy mi legyen a kötelező? Tényleg az a céljuk vele, hogy egyetlen gyerek se szeressen olvasni? Ez egy nagyon jó könyv, de hogy hatodikban???
2008. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

bizony,hogy az volt...soroljam még mik??? mesterségem a halál...sátán kutyája...-és hasonlók.csoda,h lázadtak a szülők??-a két lottin kivül nem is tudok olyat ami nekünk való lett volna.volt egy éveben 8-10 könyv,ami jó volt,csak semmit nem értett belőle egy 6.7.osztályos.budai nagy antal,meg kőrösi cs.s. élete,-és egyéb gyilkolászósak.

a többinek utána nézek,köszi

2008. nov. 3. 07:33
 7/11 anonim válasza:
100%
Én Ken Follett regényeire esküszök (Kulcs a Manderley házhoz, Veszélyes gazdagság)!Meg szeretem Leslie L. Lawrence könyveit is!
2008. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, Ken Follett világháborús könyvei (valóságon alapulnak), Kulcs a M. házhoz, továbbiak: Hat nap múlva telihold, Vadmacskák, Tű a szénakazalban...
2008. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy: Bűbájos mary
2009. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a tökéletes választás neked:

thea beckman: kereszteshadjárat farmerben.

letehetetlen!:)

robin

2009. jan. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!