Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani olyan jó...

Tudnátok ajánlani olyan jó romantikus könyveket, amik nem irtó gagyik?

Figyelt kérdés

Hát most elárulom, hogy én már vagy 8 éve nem veszek könyvet, hanem letöltöm innen-onnan, pl. blog oldalakról, ahol össze vannak gyűjtve. Mostanában nem találok semmit, amit letöltök, és beleolvasok, az néha annyira gagyi, hogy nem kínzom magam tovább.

Ami nagyon tetszett mostanában:

Colleen Hoover könyvei

Legdrágább mostohabátyám

Kresley Cole - Méreghercegnő

Az üzlet

Hirtelen ennyi jutott eszembe, tudom, hogy a nagy része ennek is gagyi (nem egy büszkeség és balítélet), de ennél lejjebb nem szeretnék adni.



2018. júl. 7. 23:47
 1/4 anonim válasza:

Két nagy kedvenc romantikus regényem van:

Jane Eyre; Tajtékos napok.


Jó olvasást!

2018. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én főleg Fanfictiont szoktam olvasni.

Nagyon sok jó romantikus, hosszú (akár 350.000-500.000 szavas írás van magyarul és angolul is.)

Ha pl szereted a Harry Potter alapsztoriját tudok neked küldeni olyan rajongói fanfictiont amiben romantikus szál van karakterek között. Akár erotika is ha épp arra vágysz.)

2018. júl. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neken bejött Julie Garwoodtol A jutalom

Illetve JR Ward művei is jók

Vigyázz a fanfictionökkel, azok között is van nagyon sok gagyi, de ott legalabb van bőven választék.

2018. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lét elviselhetetlen könnyűsége

Love Story

Ha maradnék

Minden minden

Én még sosem (Kemény Zsófi)

Mielőtt megismertelek

A kaméliás hölgy

2018. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!