Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó könyveket?

Tudtok jó könyveket?

Figyelt kérdés

Igazából megmondom őszintén ,kedvet kaptam az olvasáshoz DE

sose szerettem Könyvet olvasni.Mert egyszerűen elolvastam egy oldalt és amire a lap aljára értem elfelejtettem az elejét..Szóval szeretném ha írnátok valami jó izgalmas vagy érdekes könyvet.Elore is koszi

:)



2018. júl. 14. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Rövidebb novellák?

De például Ernest Cline-tól Ready player one,ami mozi film.👍📚

Illetve az Armada.

Amúgy Galaktika és Hihetetlen magazin

2018. júl. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg novellákkal, novella gyűjteményekkel, kisregényekkel kellene kezdeni:


Ken Liu: A ​papírsereglet és más történetek

Ted Chiang: Életed ​története és más novellák

Martha Wells: Kritikus ​rendszerhiba

Vivien Holloway: Mesterkulcs

2018. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, rosszul értelmeztem, de a kérdező szerintem arra céloz, hogy lassan olvas. Ebben az esetben viszont fing mindegy, hogy milyen hosszú a könyv.

Olvasmányosabb regényeket válassz, amikkel gyorsabban tudsz haladni, ill. könnyeben tudod értelmezni őket.

Vannak minden korosztálynak szóló könyvek, amiket egyaránt élvez a fiatal, a felnőtt, vagy a gyogyós. Ilyen például a Harry Potter: A cselekmény érdekes, érthetően van megírva, gyorsan halad a történet (néha túlságosan is), szóval valószínűleg élvezni fogod.

2018. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Emily Brontétől az Üvöltő szeleket, biztos nem fogod tudni letenni, és jó könyv még az Emma szerelme, egy mai írónő írta, de olyan jó, mint régen volt az Elfújta a szél, ha hallottál róla, az én fiatal koromban be is volt tiltva, mert az amerikai néger rabszolgákat úgy állította be, mint akik szerették a gazdájukat, és az ottani polgárháborúban játszódott, de szerelmes regény volt. Az Emma szerelmét Fábián Janka írta.
2018. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ahhoz, hogy megtudd, tetszik-e egy könyv, vagy sem, legalább 10-20 oldalt el kell olvasni belőle, és akkor már teljesen beleéled magad a történetbe, mintha nem is ott lennél, ahol vagy, hanem a történet szereplői között. Ezért jó olvasni.
2018. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!