Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valahol meg tudom nézni, hogy...

Valahol meg tudom nézni, hogy eddig melyik könyveket kölcsönöztem ki a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárból?

Figyelt kérdés
Elkezdtem összeírni az eddig olvasott könyveimet, de elég kevésnek tűnik. Rengeteget jártam könyvtárba, és jó lenne megnézni, hogy melyik könyveket vettem ki eddig.

2018. júl. 19. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem budapesti vagyok, de a mi könyvtárunknak (a városinak, és a szomszédos megyeinek is) van online katalógusa. Ahová be tudok jelentkezni, tudok hosszabbítani, vagy foglalni is, és én ott meg tudom nézni, hogy eddig miket kölcsönöztem ki.


Kapásból ilyet találtam a fővárosihoz: [link]


Itt is van bejelentkezés gomb. Azt hiszem az olvasójegy számával + a születési dátummal lehet alapból bejelentkezni. (De majd ott biztos írja)

2018. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd mindenképpen megnézem
2018. júl. 21. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak én nem veszek észre valamit, de nem találtam ilyen lehetőséget
2018. júl. 22. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!